دستگاه سنگ شکن معدن

تاریخچه توسعه کارخانجات سنگ آهنی

تاریخچه توسعه سنگ شکن های معدن را می توان به دهه 1850 ردیابی کرد. با توسعه نیروهای تولیدی ، سنگ شکن های معدنی نتوانسته اند نیازهای تکنولوژی خردکننده را به طور کامل برآورده سازند ، بنابراین ، مردم سنگ شکن های معدنی را بر اساس سنگ شکن فکی طراحی کردند.

در سال 1924 ، آلمان ابتدا سنگ شکن كوچك تك و دوتایی را توسعه داد ، و سپس ساختار سنگ شكن شبیه به سنگ شكن مدرن قفس سنجاب بود. در سال 1942 ، آندرسون آلمانی ویژگی های ساختاری و اصل کار قفس سنجاب را خلاصه کرد و سنگ شکن های سری AP را اختراع کرد که شبیه سنگ شکن مدرن در ساختار بود. این سنگ شکن به دلیل بهره وری نسبتاً بالای تولید و ظرفیت رسیدگی به مواد بزرگتر و همچنین ساختار ساده و نگهداری آسان آن ، به سرعت در حال توسعه بوده است.

مجموعه های بسیار گسترده ای از سنگ شکن های معدن وجود دارد ، از سنگ شکن های درشت خردکننده و شن و ماسه ساخت سنگ شکن ، که شامل هشت سری است ، تقریباً 100 نوع مشخصات. در همین حال ، به منظور تقویت تحرک سنگ شکن ، مردم ایستگاه های خرد کردن موبایل و تایر و خزنده را نیز توسعه داده اند ، و سنگ شکن های چرخدار در قاره آمریکا محبوبیت بیشتری دارند ، خزنده در اروپا محبوب تر است.

در واقع ، توسعه سنگ شکن های معدن در چین نسبتاً دیر است؛ تا دهه 50 قرن گذشته ، چین واقعاً سنگ شکن معادن داشت ، بنابراین ما گفتیم تجهیزات خرد کن و غربالگری در چین بیشتر در دهه 1950 به بازار عرضه شده اند. تا دهه 80 قرن گذشته ، سنگ شکن های خانگی ما محدود به پردازش مواد سخت مانند ذغال سنگ و سنگ آهک بودند. بعداً ، چین سنگ شکن های سنگ معدن سنگین KHD را معرفی کرد و شکاف ها را پر کرد ، اما هنوز ده ها سال دیگر در خارج از کشور باقی مانده است. دستیابی به موفقیت مواد مقاوم در برابر سایش باعث می شود که توسعه سنگ شکن های معدن شکوفا شود

ماشین آلات معدن توسعه شهرنشینی را ارتقا می بخشد

در item صنعت تولید ماشین آلات ساختمانی ، ماشین آلات معدن با سنگ شکن سنگ به عنوان یکی از سریعترین صنایع در حال رشد ماشین آلات سنگین در چین تبدیل شده است.

تعداد زیادی کارخانه تولید سنگ شکن سنگ شکن و محصولات مرتبط با آن را به عنوان محصولات پرچمدار می دانند و سرمایه گذاری در تحقیقات و توسعه را افزایش داده اند که انتظار دارند سهم بازار را در منطقه ماشین آلات معدنی به سرعت در حال رشد و رقابت شدید آن به دست بیاورند. در همین حال ، آن گزارش کرده است که در سال 2015 ، منطقه مرکزی با استفاده از سنگ شکن های سنگی به هدف افزایش سهم تولید اقتصادی و رسیدن به تولید ناخالص داخلی سرانه خود به سطح متوسط ​​ملی و رسیدن به شهرنشینی به 48 درصد می رسد./p>

براساس آمار ، تجهیزات شستشوی ماسه در حال حاضر ، سطح شهرنشینی منطقه مرکزی تنها 40.3 درصد است ، برای رسیدن به سطح 48 درصد در سال 2015 ، مردم نیاز به مسکن ، حمل و نقل و زیرساختهای یکپارچه دارند. افزایش می یابد ، که مستقیماً به تقاضای سازندگان ماسه منجر خواهد شد.

سطح شهرنشینی چین مرکزی هنوز بسیار پایین است ، بنابراین دستیابی به نرخ شهرنشینی 48٪ به معنای تسریع در شهرسازی در املاک و مستغلات یک زیرساخت است. سرعت بخشیدن به شهرنشینی باعث پیشرفت روند صنعتی شدن خواهد شد. سنگ شکن ، به عنوان یک تجهیزات مهم پردازش ماسه مصنوعی زیرساخت ، سود زیادی خواهد داشت

با توجه به وضعیت فعلی توسعه سریع اقتصادی در فرایند شهرنشینی و صنعتی سازی چیناس ، سرمایه گذاری در بزرگراه ، راه آهن ، حفاظت از آب و سایر زیرساخت های مهم تقاضای زیادی برای ماشین آلات معدن خواهد داشت و این باعث افزایش بیشتر فروش خواهد شد. تجهیزات ماشین آلات.

چه عواملی باعث بروز حوادث ماشین آلات معدن خواهد شد؟

شرکت ما نه تنها با هدف ارائه ماشین آلات و خدمات معدن با کیفیت به مشتریان ، بلکه اطمینان می دهد که کاربران می توانند برای جلوگیری از تصادفات در زمینه استخراج معادن مراقب عملیات سنگ شکن معدن باشند.

در اینجا کارشناسان ما دلایل متداولی را که منجر به تصادفات ماشین آلات معدن می شود در اختیار کاربران قرار می دهند و امیدواریم در استفاده بعدی از ماشین های معدن ما برای مشتریان مفید واقع شود.

در مرحله اول ، باید به مشکل مزاحمت سر و صدا اشاره کنیم. تقریباً هر دستگاه معدن در طول عملیات درجه های مختلفی از سر و صدا ایجاد می کند. به عنوان مثال ، دستگاه های بالایی مانند ونتیلاتور و کمپرسور هوا در انواع مختلفی قرار دارند و اگر کاربران نوع اشتباهی را انتخاب کنند و برای مقابله با زمان آلودگی صوتی اقداماتی را انجام ندهند ، سر و صدا به عملگرها آسیب می رساند و ممکن است باعث شود کاربران عملیات نادرست انجام دهید ، بنابراین منجر به حوادث شوید.

سپس ، ممکن است خطرناک ترین تصادف در صنعت ماشین آلات معدن باشد: فاجعه آتش سوزی. عملکرد اشتباه دستگاه های معدن یا سایش ناشی از گسل مکانیکی باعث احتراق مواد احتراق می شود. بعضی اوقات ، کار نادرست دستگاه نیز باعث می شود که مواد به طور اتفاقی بسوزند

آخر ، انفجار فیزیکی برای اکثر افراد در صنعت معدن به یک مشکل جدی تبدیل می شود. انفجار فیزیکی احتمالاً در اثر استفاده نامنظم دستگاه فشار و محرک خط لوله ایجاد شده است. به عنوان مثال ، دیگ بخار و سایر دستگاه ها در دمای بالا با فشار بسیار زیاد منفجر می شوند. اگر بتوانیم با دقت و صحیح عمل کنیم و مدیریت صحیح انجام دهیم ، از تصادفات تا حد زیادی جلوگیری خواهیم کرد.

محصول مرتبط

کارخانه خرد کردن نوع تجهیزات ویژه GM Machinery است ، می تواند کارکرد دستگاههای فوق را با هم انجام دهد تا یک محصول راحت تر را تجربه کند.

درخواست نقل قول

می توانید لیست قیمت را بدست آورید و یک نماینده جنرال موتورز طی یک روز کاری با شما تماس خواهد گرفت