طبقه بندی کننده های اسپیرال

تجزیه و تحلیل مرتب سازی سنگ معدن فسفات و تجهیزات پس از پردازش آن

انواع زیادی از سنگ و انواع مختلفی از روش مرتب سازی وجود دارد. به طور کلی ، این ماده به سنگ معدن فلزی و سنگ معدن غیر فلزی تقسیم می شود

سنگ فسفات متعلق به سنگ معدن های غیر فلزی است ، دارای روش طبقه بندی متفاوتی است و از منظر پردازش سنگ شکن ها دو روش وجود دارد: (1) با توجه به ویژگی های ساختاری مواد معدنی مفید در سنگ معدن ، می توان آنرا تقسیم کرد. سنگ معدن کریستال آپاتیت و سنگ فسفات. (2) با توجه به ترکیب شیمیایی و محتوای مواد معدنی باند در سنگ معدن ، سنگ فسفات به سیلیس ، کلسیم و کلسیم سیلیکون تقسیم می شود.

سنگ معدن اغلب حاوی انواع مختلفی از عناصر مفید است (مانند سنگ فسفات غالباً حاوی آهن ، تیتانیوم ، وانادیوم و عناصر نادر خاکی است). برای بهره‌برداری کامل از منابع معدنی ملی و رفع نیازهای ساخت و ساز اقتصادی ، باید آنها را تا حد امکان انتخاب و بازیافت کنیم و از نظر عقلانی از یک مؤلفه مفید در سنگ معدن استفاده کنیم. به این کار استفاده جامع گفته می شود.

علاوه بر این ، علاوه بر مؤلفه مفید اصلی ، سنگ معدن اغلب حاوی ناخالصی های مضر هستند که روی اجزای مفید مانند آهن و آلومینیوم موجود در سنگ فسفات ، گوگرد و فسفر موجود در سنگ آهن تأثیر می گذارند. این ناخالصی ها معمولاً قبل از ذوب شدن به روش پانسمان برداشته می شوند

معمولاً ، متداول ترین تجهیزات پردازش مواد معدنی شامل تجهیزات شناوری ، انتخاب مجدد و جداسازی مغناطیسی است. بعضی اوقات ممکن است از روش پانسمان فوتوالکتریک ، چیدن دستی ، پانسمان اصطکاک نیز استفاده شود که به صورت مکانیکی مواد معدنی مفید را از سنگ معدن جدا می کند بدون اینکه خصوصیات فیزیکی و شیمیایی سنگ معدن را تغییر دهد. به منظور مقابله با سنگهای فسفات که با انواع مختلفی از مواد مفید یا انتخاب آنها سخت است ، ما اغلب روشهای مختلف سودآوری و جدا کردن فسفر ، تیتانیوم ، آهن ، وانادیوم و سایر مواد معدنی را در سنگ فسفات به طور هم زمان مرتبط می کنیم.

جنرال موتورز در ساخت انواع کنسانتره شناور شناسی و طبقه بندی کننده مارپیچ تخصص دارد ، ما خوشحالیم که بهترین خدمات را برای مشتریان ارائه می دهیم!

اقدامات برای بهبود کارآیی طبقه بندی کننده

دلیل اساسی کارایی پایین مارپیچ طبقه بندی کننده این است که ذرات معدنی ریز سنگین و اختلالات حل و فصل ذرات لایتینرال در فرآیند درجه بندی ، و پدیده افت را ایجاد می کند ، و باعث می شود تعداد زیادی از طبقه بندی گرانیت خوب و جریان سرریز شود. برای بالا بردن راندمان طبقه بندی می توانید اقدامات زیر را در نظر بگیرید:

1. روش های سنتی تخلیه طبقه بندی مارپیچی را تغییر داده و ردیف دو طرفه سنگ معدن را تغییر دهید ، بنابراین مسیر حرکت ذرات معدنی را در طبقه بندی کوتاه کنید و از ریفلاکس پالپ خودداری کنید ، از سرریز ریز دانه به موقع آن را مرتب کنید و زمان تسویه را کوتاه کنید.

2. برای دانه های سنگ ریز نازک که به قسمت زیر مخزن می ریزد ، می توانیم یک وسیله همزن را در کف طبقه مارپیچی قرار دهیم و دوباره به سطح پالپ برگردانیم و با سرریز تخلیه کنیم و با سرریز تخلیه کنیم ، و علاوه بر این ذرات نازک را در ماسه کاهش دهیم. گیره را افزایش داده و راندمان آن را افزایش دهید. به همان اندازه که طبقه بندی مارپیچی Hongxing دستگاه بالابر sandautomatic بازگشت را افزایش می دهد و پیکربندی سر قاشق بزرگ آسیاب توپ را لغو می کند ، که باعث افزایش بهره وری درجه بندی می شود. Classifiers

3. ما همچنین می توانیم تغییر طبقه بندی رسوب گرانشی سنتی در منطقه طبقه بندی را در نظر بگیریم و میدان جدیدی از نیرو مانند افزایش قسمت بالای دستگاه درجه بندی دستگاه ، طبقه بندی ثانویه را اضافه کنیم ، این می تواند باعث افزایش راندمان دستگاه درجه بندی شود./p>

4. رده بندی طبقه بندی کننده اسپیرال علاوه بر فاکتورهای انسانی علاوه بر فاکتورهای انسانی ، تحت تأثیر عوامل بسیاری از مواد معدنی قرار گرفته و مربوط به درجه حرارت ذرات معدنی است ، به طور عمده به دانسیته سنگ ، ذرات ، محتوای رس و مربوط به غلظت سنگ و همچنین عدم ارتباط با ساختار سلسله مراتبی پارامترهای عملیاتی.

طبقه بندی مارپیچی یکی از دستگاههای سودآور است ، مارپیچ مارپیچی وسیله ای است با بهره گیری از این اصل که Solidparticles دارای وزن مخصوص مختلف است و به همین ترتیب مایع را با سرعت های مختلف رسوب می کند.

کاربرد و نگهداری روزانه سنگ شکن

سنگ شکن تجهیزات ضروری در ماشین آلات معدنکاری ، مناسب برای خرد کردن و شکل دادن مواد نرم ، سخت و بسیار سخت است که برای مقابله با انواع سنگ معدن ، سیمان ، کلینکر خاک ، کاروروندوم ، مواد اولیه شیشه ای ، سازوکارهای شن ، سنگ و انواع سرباره متالورژیکی ، به ویژه از راندمان بالایی در تولید کاربید سسیلون ، کوروندوم ، بوکسیت سینت شده و سایر مواد سخت و مقاومت در برابر سایش برخوردار است. در زمینه مهندسی ، این تجهیزات تولید ایده آل برای ماسه ماسه ، مواد کوسن ، آسفالت و بتن سیمان است. در زمینه معدن ، از آن استفاده می شود به طور گسترده ای در فرآیندهای صنعتی قبل از سنگ زنی. این می تواند تعداد زیادی سنگ معدن ریز تولید کند و هزینه های سنگین بار سنگین را کاهش دهد

تعمیر و نگهداری ماشین آلات سنگ شکن یک کار معمولی بسیار مهم است. باید با عملکرد و نگهداری دستگاه از نزدیک همکاری شود. و ما در عملکرد روزانه به نکات زیر در نکات زیر نیاز داریم

1 ، تحمل بار کامل دستگاه را به عهده می گیرد ، بنابراین روغن کاری خوب رابطه خوبی با تحمل زندگی دارد و به طور مستقیم بر عمر سرویس و سرعت کار دستگاه تأثیر می گذارد.

2 ، تایر تازه نصب شده به راحتی شل می شود ، لطفاً آن را مرتباً بررسی کنید.

3 ، به کار عادی قطعات ماشین توجه کنید.

4 ، میزان سایش قطعات سایش را بررسی کنید و قطعات فرسوده را به موقع تعویض کنید.

5 ، گرد و غبار و گرد و غبار را در صفحه فریم از بین می بریم که در آن دستگاه بلبرینگ قابل تحرک قرار داده نمی شود آزادانه روی شاسی حرکت کند و باعث بروز حادثه جدی شود.

6 ، اگر دمای تحمل بیش از حد بالا است ، لطفاً بررسی کنید تا دلیل آن را بررسی کرده و آن را از بین ببرید.

7 ، اگر چرخ دنده دوار باعث ایجاد سر و صدا در کار می شود ، لطفاً بررسی و از بین بردن آن را متوقف کنید.

محصول مرتبط

کارخانه خرد کردن نوع تجهیزات ویژه GM Machinery است ، می تواند کارکرد دستگاههای فوق را با هم انجام دهد تا یک محصول راحت تر را تجربه کند.

درخواست نقل قول

می توانید لیست قیمت را بدست آورید و یک نماینده جنرال موتورز طی یک روز کاری با شما تماس خواهد گرفت