دستگاه ساخت ماسه سنگ

پیشرفت اجتماعی توسعه سریع "تقویت کننده" ماسه است

  • با پیشرفت جامعه ، شن و ماسه بیشتر و بیشتر در چشم انداز مردم ، به همین دلیل است؟ از زمان کنگره هشتم ، چین تلاش های خود را برای محافظت از منابع کمیاب و اقدامات منع استفاده بیش از حد از منابع ، تقویت کرد ، به طوری که بسیاری از آنها صنعت ما به تعداد زیادی سنگ طبیعی item نیاز برای دریافت محدودیت های زیادی احتیاج دارد و این بار به مرحله ساخت ماشین ماسه ای تبدیل می شود ، ماسه می تواند نیاز تولید کنندگان برای مواد اولیه را برآورده کند و تولید ساخت ماشین آلات در هیچ یک از مواد اولیه از بین نمی رود ، تقاضای بازار سنگ مزارع رو به کاهش است. بنابراین ، تولید مقادیر زیادی ماسه یک قدم بسیار مهم به جلو است. علاوه بر این عوامل و همچنین چه چیزی باعث ادامه توسعه ماسه می شود؟
  • اول ، دستگاه ساخت ماسه به خودی خود نوعی صرفه جویی در مصرف انرژی است ، برای صرفه جویی در منابع ، بیشتر مطابق با الزامات مدرن است.
  • دوم ، شن و ماسه می تواند برای برخی از ضایعات ساختمانی شکسته شود ، مقداری از ضایعات ساختمانی به ماسه ، "تبدیل زباله به گنج" تبدیل شود ، همچنین دلیل مهمی برای جذب مشتری بیشتر است.
  • دستگاه ساخت ماسه
  • سوم ، دستگاه ساخت ماسه می تواند برای استفاده ثانویه از زباله ، استفاده مجدد از منابع زباله در کشور برای کمک به حفاظت از محیط زیست در بازار قرار گیرد.
  • چهارم ، در مقایسه با شن و ماسه مصنوعی ، عملکرد برتر است. راندمان بالاتر.
  • پنجم ، توطئه ذرات ماسه وجود دارد ، حتی بزرگتر از تفاوت سوئیچینگ می تواند با بسیاری از شرایط مختلف سازگار شود.

چگونه می توان سایش و پارگی را روی چکش سنگ شکن کاهش داد

صنعت شن و ماسه به خوبی شناخته شده است در سنگ شکن چکش مهمترین قطعات سایش است. سنگ شکن سنگ شکن استفاده شده در چرخش با سرعت بالا از چکش برای شکستن ضربه سنگ ، بنابراین چکش محیط کار بسیار خشن ، مصرف بسیار خوبی است. شرکت من به منظور کاهش سایش دستگاه شن و ماسه ، چکش بهبود عمر برای ویژگی های کاری چکش ، فرآیند ریخته گری برای تولید چکش کامپوزیت ، می تواند با استفاده از خواص مواد کامپوزیت بتواند مزایای استفاده از خواص مواد کامپوزیت را بهبود بخشد. هزینه های تولید را کاهش دهید هنگام ریختن چکش کامپوزیت ، قسمت چکش می تواند از سختی بالا و مقاومت در برابر سایش مواد باشد ، از قبیل چدن یا کاربید کروم بالا بخش دستگیره چکش ممکن است استحکام و استحکام خوبی از مواد مانند فولاد کم کربن یا فولاد باشد. در حال حاضر ، با استفاده از روشهای اصلی ریخته گری چکش ، ریخته گری کامپوزیت مایع - مایع ، قالب کامپوزیت جامد - مایع و سایر روشها تولید می شود. به طور کلی ذوب و ریخته گری مواد چکش ، ریخته گری ، فولاد منگنز بالا و کامپوزیت فولاد آلیاژ را می توان برای تولید ریخته گری کلی استفاده کرد ، این روش تولید اساساً باعث کاهش سایش چکش سنگ شکن می شود. دستگاه ساخت ماسه

(1) متشكل از مارتنزیت + M7C3 و نگهدارنده آستنیت جامد - مایع کامپوزیت مایع با چك كروم بالا در چكش چدن كرومیوم در فرآیند كاربردی عملكرد چك و پایداری است ، در اصطكاك تصادف در طی انتقال فاز رخ نمی دهد ، مقدار سایش بسیار کم است ، سختی کاملاً مطابق با استاندارد ملی است.

(2) پس از یک ماده کامپوزیت با فلز چدن با کروم بالا با استفاده از عملیات حرارتی ، سختی بالا چدن کروم تا 63HRC ، سختی فولاد کربن 28HRC است ، پس از برخورد با سختی چکش مواد مقاومت قوی در برابر سایش ، مقاومت در برابر سایش نیز نشان می دهد ، در تولید واقعی توسط دسته چکش این ماده کامپوزیت آلیاژ به طور موثر می تواند از ریزش بخشی از چکش جلوگیری کند.

محصول مرتبط

کارخانه خرد کردن نوع تجهیزات ویژه GM Machinery است ، می تواند کارکرد دستگاههای فوق را با هم انجام دهد تا یک محصول راحت تر را تجربه کند.

درخواست نقل قول

می توانید لیست قیمت را بدست آورید و یک نماینده جنرال موتورز طی یک روز کاری با شما تماس خواهد گرفت